Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny w parafii Miłosierdzia Bożego

  • W sobotę, 1 listopada,  –  Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele jak w każdą niedzielę. O godz. 17:30  Różaniec z wypominkami.  W tym dniu również zostaną odprawione Msze św.: na cmentarzu parafialnym o godz. 9:00, 10:30, 12:00 i o 14:00 z procesją różańcową za zmarłych, a na cmentarzu komunalnym o godz. 9:30, 11:30 i o14:00 z procesją różańcową.
  • W  niedzielę,  2 listopada przypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W tym dniu zostanie odprawiona Msza św. na cmentarzu komunalnym jak w każdą niedzielę o godz. 9:30. W związku z tym, że wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych przypada w niedzielę i Msze św. są w naszych świątyniach odprawiane wg. porządku niedzielnego, na cmentarzu parafialnym 2 listopada, nie będzie Mszy św. Serdecznie zapraszamy o godz. 17:30 do naszego kościoła na Różaniec z wypominkami .
  • Również 2 listopada,we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych,  w byłym niemieckim obozie zagłady Auschwitz-Birkenau, o godz. 14.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich pomordowanych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *