Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie 

XXV Niedziela Zwykła – 19.09.2021 r.

  1. Przeżywamy 25 niedzielę zwykłą, którą w Kościele w Polsce obchodzimy jako Niedzielę Środków Społecznego Przekazu. Szczególnie polecamy Bogu Radio Maryja i Telewizję Trwam, a w naszej diecezji Radio Anioł Beskidów. Po Mszach św. będzie można złożyć ofiarę na Radio „Anioł Beskidów” i Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.
  2. W poniedziałek, 22 września wspominamy męczenników koreańskich, we wtorek 21 września przypada święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
  3. W czwartek, 23 września przypada wspomnienie Św. O. Pio, kapłana
  4. W piątek o 17:00 wystawienie Najśw. Sakramentu, i Nowenna do Bożego Miłosierdzia. Jest to 24 dzień miesiąca  – przypada wspomnienie NMP Wspomożenia Wiernych. O godz. 17:00   Nabożeństwo z odczytaniem próśb i podziękowań do NMP Wspomożenia Wiernych o 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Intencje modlitewne można składać przy obrazie Matki Bożej.
  5. W sobotę, 25 września – przypada wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, kapłana. O 17:00 wystawienie Najśw. Sakramentu, i Nowenna do Bożego Miłosierdzia.
  6. Spotkanie organizacyjne dla tej młodzieży odbędzie się, dziś – 19 września po mszy świętej o godzinie 10.00. Od dzisiejszego dnia zapraszamy dzieci na mszę św. o godzinie 10.00. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci z klas trzecich, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Świętej, będzie w najbliższy wtorek 21 września po mszy świętej wieczornej o godzinie 19.00 w salce pod kościołem. W czwartek 23 września po mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.
  7. Założyliśmy nowe kaloryfery z tyłu kościoła i w zakrystii.
  8. Za każdą pomoc oraz ofiary –  składamy serdeczne „Bóg Zapłać”.

Jan Dubas SDB, proboszcz