Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie 

VI Niedziela Zwykła – 17.02.2019 r.

  1. Dzisiaj 6 Niedziela zwykła.
  2. O 17.30 Nieszpory niedzielne.
  3. W piątek 22 lutego będziemy przeżywać Święto Katedry św. Piotra. W tym roku przypada 90 rocznica istnienia państwa Watykańskiego. Polecamy w modlitwach działalność apostolską Ojca św. Franciszka.
  4. W przyszłą niedzielę 24 lutego, zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na mszę świętą o godzinie 10.00, a następnie na spotkanie. w najbliższą sobotę 23 lutego2019 w sanktuarium MB Wspomożenia Wiernych przy ul. Jagiełły 10 zapraszamy młodzież na kolejne „Oświęcimskie spotkania dla Ducha wzrastania”. Szczegóły są na plakacie wywieszonym w gablocie przed kościołem.
  5. W sobotę 23 lutego wspominamy św. Polikarpa bp i męczennika z pierwszych wieków chrześcijaństwa.
  6.  W piątek, 22 lutego o godz. 17:00 adoracja oraz Nowenna do Bożego Miłosierdzia. Przywołujemy wstawiennictwa św. Jana Pawła II o błog. Boże da naszej Ojczyzny w roku 40 rocznicy I Pielgrzymki św. Jana Pawła II do Polski.
  7. Przypominamy, że trwają w zakrystii zapisy chętnych do udziału w pielgrzymce parafialnej na rozpoczęcie Wielkiego Postu, w sobotę 9 marca b.r. do Łagiewnik. Plakat dotyczący pielgrzymki wywieszony jest w gablocie przed kościołem.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  9. Dziś po każdej mszy świętej można skorzystać z pomocy w rozliczeniu PIT. Dziękujemy za każdy dar 1 % przeznaczony na finalizację windy do naszego kościoła. Dziękujemy za każdą pomoc i złożone ofiary.

Jan Dubas SDB, proboszcz