Ogłoszenia Duszpasterskie

XIII Niedziela Zwykła – 02.07.2017 r.

  1. Przeżywmy 13 niedzielę zwykłą. Jest  to pierwsza niedziela miesiąca po każdej mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu. Po mszy świętej o godzinie 8.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca. W okresie  wakacyjnym nie ma nieszporów.
  2. W poniedziałek, 3 lipca święto Świętego Tomasza Apostoła, w czwartek, 6 lipca wspominamy bł. Marię Teresę Ledóchowską, dziewicę, w sobotę 8 lipca wspominamy św. Jana z Dukli, kapłana
  3. Dziś, delegacja naszej parafii uczestniczy w Ogólnopolskich Uroczystościach modlitewnych o kanonizację bł. ks. Józefa Kowalskiego, które odbywają się w rodzinnej parafii ks. Józefa.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca.  W czwartek modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W I piątek o godz. 17: 00 adoracja Najświętszego Sakramentu i Nowenna do Bożego Miłosierdzia. Spowiedź od godz. 17: 00. W miesiącach wakacyjnych nie ma odwiedzin chorych. Do chorych udajemy się tylko na indywidualne zaproszenie. 
  5. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy; dorosłym, młodzieży i dzieciom życzymy odnowienia sił fizycznych i duchowych, oraz owocnego i radosnego wypoczynku w jedności z Bogiem. Nie zapominajmy o codziennej modlitwie, niedzielnej Mszy świętej i częstej Komunii świętej.
  6. Taca w przyszłą, II niedzielę miesiąca przeznaczona będzie na zakup węgla na nowy sezon grzewczy. Za wszelkie ofiary, życzliwość i pomoc składamy serdeczne „Bóg Zapłać”.

Jan Dubas SDB, proboszcz