Intencje Mszy Św.

Piątek 30.07.2021

6:30 + Stanisławę Pawluk /5 greg/

18:00 Dziękczynna z prośbą o błog. Boże dla Anny przez przyczynę patroni i św. Józefa

18:00 + Maria Celary / 15 greg/

Sobota 31.07.2021

6:30 + Stanisławę Pawluk /6 greg/

14:00 ślub Karolina Wątor i Kamil Paszek

18:00  +Wanda Palka rocz. śm / od syna Marka /

18:00 + Maria Celary / 16 greg/

1.08.2021 18 Niedziela Zwykła   

8:00 + Ludwika (f) + Franciszek + Mieczysław + Jan

10:00 + Tadeusz Ćwiklicki 8 rocz. śm + Mariusz Niepołomski

11:30  + Anna Burczak 7 rocz. śm

11:30 + Maria Celary 17 greg.

18:00 + Stanisławę Pawluk / 6 greg/

Poniedziałek 2.08.2021 

6:30 + Stanisławę (f) Pawluk /8 greg./

6:30 +Stanisławę Majdanik / od Zuzanny /

18:00 + Maria Celary / 18 greg/

18:00 + Aniela i Antoni Kuczek

Wtorek 3.08.2021

6:30 + Stanisławę (f) Pawluk /9 greg. /

18:00 + Maria Celary / 19 greg/

18:00 +Stanisławę Majdanik / od sąsiadów z kl. 39 /

Środa 4.08.2021

6:30 + Stanisławę (f) Pawluk /10 greg./

6:30 +Stanisławę Majdanik / od sąsiadów z kl. 39 /

18:00 + Maria Celary / 20 greg/

18:00 + Bogdan Żaczek  / od rodziny Noworyta oraz Łukasik /

Czwartek 5.08.2021

6:30 + Stanisławę (f) Pawluk /11 greg./

6:30 +Stanisławę Majdanik / od Józefy i Ryszarda Palonek /

18:00 Dziękczynna z prośbą o błog. Boże dla Darii Mrozińskiej z ok. 11 urodzin i o opiekę MBWW dla rodziców i chrzestnych

18:00 + Maria Celary / 21 greg/

18:00 + Roman Pawlusiak + Bettino Spada / od Filomeny /

Piątek 6.08.2021

6:30 + Stanisławę Pawluk /12 greg/

18:00 +Stanisławę Majdanik / od rodziny Wójcików z Chełmka /

18:00 + Maria Celary / 22 greg/

Sobota 7.08.2021

6:30 + Stanisławę Pawluk /13 greg/

17.30 RÓŻANIEC

18:00  +Stanisławę Majdanik / od siostry Teresy Sularz z rodziną /

18:00 + Maria Celary / 23 greg/

8.08.2021 19 Niedziela Zwykła   

8:00 + Wanda Bączek / od męża Bogdana z mamą /

10:00 + Wojciech Ruszkowski ++ Helena i Józef Mąkina

11:30  + Anna Rabęda / od męża Stanisława i Syna Tomasza /

11:30 + Maria Celary 24 greg.

18:00 + Stanisławę Pawluk / 14 greg /

Poniedziałek 9.08.2021 

6:30 + Stanisławę (f) Pawluk /15 greg./

18:00 + Maria Celary / 25 greg/

18:00 + Jerzy Waląg 4 rocz. śm / od rodziców i brata z rodziną /

Wtorek 10.08.2021

6:30 + Stanisławę (f) Pawluk / 16 greg. /

18:00 + Maria Celary / 26 greg/

18:00 +Stanisławę Majdanik / od Rozalii i Jana Wilk /

Środa 11.08.2021

6:30 + Stanisławę (f) Pawluk /17 greg./

18:00 + Maria Celary / 27 greg/

18:00 +Stanisławę Majdanik / od syna Janusza z żoną Agatą i wnukiem Pawłem /

Czwartek 12.08.2021

6:30 + Stanisławę (f) Pawluk /18 greg./

18:00 + Maria Celary / 28 greg/

18:00 +Stanisławę Majdanik / od męża Mieczysława i syna Mirosława /

Piątek 13.08.2021

6:30 + Stanisławę Pawluk / 19 greg/

6:30 + Kazimierę Klimończyk / od rodziny Bęc /

18:00 +Stanisławę Majdanik / od parafian /

18:00 + Maria Celary / 29 greg/

Sobota 14.08.2021 Uroczystość św. Maksymiliana Marii Kolbe – patron Diecezji

6:30 + Stanisławę Pawluk / 20 greg/

6:30 + Kazimierę Klimończyk / od Zosi z rodziną /

18:00  + Helena i Andrzej Kuruc

18:00 + Maria Celary / 30 greg. /

15.08.2021 Uroczystość Wniebowzięcia NMP   

8:00 + Anna Rabęda / od prac. byłej Walcowni w Oświęcimiu /

10:00 + Wanda Bączek / od córki Agnieszki, zięcia i wnuków /

11:30  + Anna Maślona 25 rocz. śm + Franciszek Maślona + córka ++ synowie

11:30 + + z Rodziny Zapała: Aniela, Jakub, Józef i Stanisław

14:00 Ślub Martyna Karolus – Łukasz Pirek

18:00 + Stanisławę Pawluk / 21 greg /

Poniedziałek 16.08.2021 

6:30 + Stanisławę (f) Pawluk /22 greg./

18:00 + Roman Gołda 3 rocz. śm ++ rodzice i ++ rodzeństwo

18:00 + Jacek Gworek  / w dniu 64 urodzin /

18:00 + Jacek Stankiewicz / od koleżanki wnuczki – Agnieszki Płachta /

Wtorek 17.08.2021

6:30 + Stanisławę (f) Pawluk / 23 greg. /

6:30 + Henryk Juchniewicz / od koleżanek i kolegów córki /

18:00 Dziękczynna z prośbą o dary Ducha Świętego, łaskę zdrowia dla mamy i o łaskę przebaczenia przez przyczynę MB Wspomożenia Wiernych

18:00 + Stanisław Stachoń + syn Marek

18:00 +Adam Cupiał 1 greg.

Środa 18.08.2021

6:30 + Stanisławę (f) Pawluk /24 greg./

18:00 +Adam Cupiał 2 greg.

18:00 + Henryk Juchniewicz / od sąsiadów z kl. 33  /

18:00 + Jacek Stankiewicz / od Tomasza Cyganika /

Czwartek 19.08.2021

6:30 + Stanisławę (f) Pawluk /25 greg./

6:30 + Jacek Stankiewicz / od kuzynki Elżbiety z rodziną /

18:00 + Zenon Zięba 10 rocz. śm / od brata Stanisława /

18:00 +Adam Cupiał 3 greg.

18:00 + Maria, Władysław + syn Józef i + córka Wanda Krysztoforscy

Piątek 20.08.2021

6:30 + Stanisławę Pawluk / 26 greg/

18:00 +Zofia Klimczyk 23 rocz. śm / od córki z dziećmi /

18:00 + Ewa Miłoń  / od mamy z wnukami /

18:00 +Adam Cupiał 4 greg.

Sobota 21.08.2021

6:30 + Stanisławę Pawluk / 27 greg/

6:30 + Halina Węglarz  / od rodziny z Bobrku  /

18:00  + Jacek Stankiewicz / od rodziny Wybraniec /

18:00 +Adam Cupiał 5 greg.

18:00 + Henryk Nowotarski 1 rocz. śm

22.08.2021 XXI Niedziela Zwykła   

8:00 + Henryk Juchniewicz  / od sąsiadów z kl. 35-37 /

10:00 + Adam Cupiał 6 greg.

10:00 + Józef Płachta 1 greg.  / od Pawła Greleckiego z rodziną /

11:30  + Halina Węglarz / od syna Krzysztofa z żoną Klaudią /

11:30 + Tadeusz Wątor / od żony /

18:00 + Stanisławę Pawluk / 28 greg /

Poniedziałek 23.08.2021 

6:30 + Stanisławę (f) Pawluk /29 greg./

18:00 + Adam Cupiał 7 greg.

18:00 + Józef Płachta 2 greg. / od Ewy z rodziną /

18:00 + Halina Węglarz / od sąsiadów z kl.: 33 i 39 /

Wtorek 24.08.2021

6:30 + Stanisławę (f) Pawluk / 30 greg. /

18:00 + Adam Cupiał 8 greg.

18:00 + Józef Płachta 3 greg. / od Marii  i Stefana Walus /

18:00 + Janina Odrobina 2 rocz. śm + mąż Franciszek

Środa 25.07.2021

6:30 + Anna Rabęda  / od rodz. Kozak /

18:00 +Adam Cupiał 9 greg.

18:00 + Józef Płachta 4 greg. / od Teresy i Bronisława Buchałów /

18:00 + Halina Węglarz / od sąsiadów z kl. 35 /

Czwartek 26.08.2021 NMP Częstochowskiej

6:30 + Józef Płachta 5 greg.  / od Heleny i Mariana Bartulów z rodz. /

8:30 + Adam Cupiał 10 greg.

18:00 + Tadeusz Adamczyk 6 rocz. śm ++ rodziców i teściów

18:00 + Józef Majer

18:00 + Henryk Juchniewicz / od córki Danuty z rodziną /

Piątek 27.08.2021

6:30 + Halina Węglarz / od wnuczki Aleksandry /

18:00 +Anna Rabęda / od syna \ Pawła z rodziną /

18:00 + Józef Płachta 6 greg.  / od Aleksandry i Marty /

18:00 +Adam Cupiał 11 greg.

Sobota 28.08.2021

6:30 + Józef Płachta 7 greg.  / od Józefy Dolina /

18:00 Dziękczynna z prośbą o błog. Boże dla Filipa i Hani przez przyczynę MB Wspom. Wiernych

18:00  + Czesław Fidelus / od żony i dzieci /

18:00 + Adam Cupiał 12 greg.

18:00 + Halina Węglarz / od koleżanek z pracy /

29.08.2021 XXII Niedziela Zwykła   

8:00 + Halina Węglarz  / od koleżanki Czesławy /

10:00 + Adam Cupiał 13 greg.

10:00 + Józef Płachta 8 greg.  / od Anny i Ryszarda Grześko /

11:30  + Jan Michalak ++ Bronisława  (f) i Władysław Nalepa

11:30 + Bogusław Wójcik 15 rocz. śm  / od żony z rodziną /

18:00 + Bronisławę (f) Dura ++ Rodzice i ++ bracia

Poniedziałek 30.08.2021 

6:30 + Irena Koprowska 1 greg.

6:30 + Józef Płachta 9 greg. / od Dariusza Smętek z rodziną /

18:00 + Adam Cupiał 14 greg.

18:00 + Zdzisław Szwed  / od byłych sąsiadów z ul. Orłowskiego /

18:00 + Halina Węglarz / od rodz. Kwiatkowskich /

Wtorek 31.08.2021

6:30 + Irena Koprowska 2 greg.

6:30 + Zdzisław Szwed / od Barbary Szwed /

18:00 + Bronisław Głowicki / od żony, córki z rodziną i syna z rodziną /

18:00 + Adam Cupiał 15 greg.

18:00 + Józef Płachta 10 greg. / od Eugeniusza Smętek i Barbary Bizoń /

18:00 + Władysławę Stokun / od Teresy Skowron z bratem i bratową /

Środa 1.09.2021

6:30 Dziękczynna z okazji 85 urodzin Janiny Długozima z prośbą o błog. Boże dla Jubilatki i Bożą opiekę dla rodziny przez przyczynę MB Wspomożenia Wiernych

6:30 + Irena Koprowska 3 greg.

18:00 +Adam Cupiał 16 greg.

18:00 + Józef Płachta 11 greg. / od Teresy, Michała i Jana Midurów /

18:00 + Anna Rabęda  / od chrześnicy Marty z rodziną /

Czwartek 2.09.2021

6:30 + Irena Koprowska 4 greg.

6:30 + Józef Płachta 12 greg.  / od Iwony Wasilewskiej z rodziną /

18:00 + Adam Cupiał 17 greg.

18:00 + Władysławę Stokun / od Danuty i Władysława Ziejka /

18:00 + Anna Rabęda / od Doroty Popławskiej z synem /

Piątek 3.09.2021

6:30 + Irena Koprowska 5 greg.

6:30 + Józef Płachta 13 greg.  / od rodz. Walancików /

18:00 + Zdzisław Szwed / od brata Wojciecha i siostry Marii z rodziną /

18:00 + Władysławę Stokun / od sąsiadów z kl. 25 /

18:00 +Adam Cupiał 18 greg.

Sobota 4.09.2021

6:30 + Irena Koprowska 6 greg.

6:30 + Józef Płachta 14 greg.  / od kuzynów z rodziny Szafrańców /

18:00 + Adam Cupiał 19 greg.

18:00 + Władysławę Stokun / od siostrzeńca Leszka z rodziną /

5.09.2021 XXIII Niedziela Zwykła   

8:00 + Jakub Łojek rocz. śm / od zięcia i dzieci /

8:00 + Irena Koprowska 7 greg.

10:00 Dziękczynna z okazji 25 rocz. ślubu Bożeny i Dariusza z prośbą o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia, opiekę MB Wspomożenia Wiernych

11:30  + Adam Cupiał 20 greg.

11:30 + Józef Płachta 15 greg.  / od Alicji i Roberta z rodziną /

18:00 + o szczęście wieczne dla Marii Mrożek ++ rodziców: Filomeny i Władysława