Intencje Mszy Św.

Poniedziałek 30.3.2020 

6:30 + Józefa (f) Babraj / od szwagra Jerzego z rodziną /                 

6:30 + Henryk Komendera  / 30 greg. /  

18:00 + Roman Święty 1 rocz. śm + żona Halina        

18:00  + Jan Jeleń 30 greg.  / od sąsiadów z kl. 17  /

18:00 + Emil Klaja / od Andrzeja Barzyckiego z rodziną /

18:00 + Jacek Gworek 30 greg. / od koleżanek i kolegów Przemka /       

Wtorek 31.3.2020 

6:30 + Jan Jeleń  / od sąsiadów z kl. 17 /                 

6:30 + Józefa (f) Babraj / od szwagra Tadeusza z rodziną /  

18:00 + Anna Stasiak 7 rocz. śm        

18:00 + Julian Wykręt / od byłych pracowników Walcowni i sąsiadów z Leszczyńskiej 1.3.5. /

18:00 + Halina i Jan Księżarczyk + córka Władysława + syn Józef   

Środa 1.04.2020 

6:30 + Andrzej Frasiński  / od rodziny Piech /                 

6:30 + Józefa (f) Babraj / od Mirosława Tyran z żoną /  

18:00  + Jan Jeleń  / od sąsiadów z kl. 15 /                 

18:00  + Genowefa Pasterska 4 rocz. śm / od córek /  

18:00 + Julian Wykręt / od Janusza Marszałka z rodziną /       

Czwartek 2.04.2020 

6:30 + Julian Wykręt / od Tadeusza Marszałka z rodziną /       

6:30  + Zdzisław Kołodziejczyk / od Agnieszki i Adriana Dusik /

18:00  + Józefa (f) Babraj / od swata Władysława Tyran /  

18:00 + Zofia Cetnar  / od rodzin: Mierzejewskich, Zielińskich z Polanki Wielkiej /                 

18:00  + Irena Kosecka rocz. śm               

Piątek 3.04.2020 

6:30 + Józefa (f) Babraj / od Roberta i Agaty Tyran /                   

6:30  + Zdzisław Kołodziejczyk / od Ewy i Sławomira Grabowskich /

18:00 Dziękczynna z prośbą o błog. Boże, łaskę zdrowia dla całej rodziny: dzieci, wnuków i prawnuków 

18:00 + Julian Wykręt / od syna z rodziną /

18:00  Dziękczynna z prośbą o błog. Boże, opiekę MB Nieustającej Pomocy dla Mirosławy / od Zofii i Wandzi / 

Sobota 4.04.2020 

6:30 + Zofia Cetnar  / od Lucyny SAFERNA /

6:30 + Andrzej Frasiński  / od Haliny i Stanisława Lipowskich /                  

18:00  + Stanisławę (f) 7 rocz. śm / od męża Zenona /

18:00  + Julian Wykręt / od córki z mężem /

18:00  + Józefa (f) Babraj / od Natalii i Katarzyny Tyran /    

18:00 + Emil Klaja / od chrześniaka Adama z rodziną; Bogumiła i Emilii Olszewskich /

5.4.2020 Niedziela Palmowa 

8:00 + Stanisław Ryszka i żona Helena    

10:00 Dziękczynna z prośbą o błog. Boże, łaskę zdrowia dla małżonków z okazji 40 rocznicy ślubu

10:00  + Józef Gierek 18 rocz. śm + córka Agnieszka 

11:30  + Janina Hryncyszyn 4 rocz. śm / od syna Piotra z żoną i dziećmi /   

11:30 + Janusz Oleksiuk 1 rocz. śm     

11:30 + Jan Mika rocz. śm + żona Maria      

18:00 + Jan Ambrozik / od córki Wandy / i + Maria Żak / od syna Jana z rodziną /  

 Wielki  Poniedziałek 6.4.2020 

6:30 + Józefa (f) Babraj / od Andrzeja z rodziną /                 

6:30 + Emil Klaja / od personelu oddziału położniczego /  

18:00 + Zofia Cetnar / od wnuczki Gabrysi i wnuka Filipa      

18:00  + Julian Wykręt / od rodziny Borończyków /

18:00 + Wiesław Koczur ++ rodziców ++ Krystyna i Jakub / od rodziny /

18:00 + Zdzisław Kołodziejczyk / od syna Daniela z rodziną /       

Wielki Wtorek 7.4.2020 

6:30 + Józefa (f) Babraj / od Ewy z rodziną /                 

6:30 + Zdzisław Kołodziejczyk / od Marty i Dawida Dusik z rodziną; Jolanty i Tomasza Kornaś /       

18:00 + Zofia Cetnar / od córki Małgorzaty z mężem       

18:00 + Julian Wykręt / od wnuków Piotra i Oli /

18:00 + Emil Klaja / od rodzin: Czerwik i Noga /  

Wielka Środa 8.04.2020 

6:30 + Józefa (f) Babraj / od Ireny Getz z rodziną /                 

6:30 + Emil Klaja / od Beaty i Mariusza Grzegorzek /  

18:00  + Jacek Gworek / od dzieci i wnuka /                 

18:00  + Stanisława (f) Chrostek 5 rocz. śm / od syna z rodziną /  

18:00 + Zdzisław Kołodziejczyk / od sąsiadów z kl. 9 / 

18:00 + Emil Klaja / od córki Urszuli z rodziną /  

Wielki Czwartek 9.04.2020 

18:00  Dziękczynna z prośbą o błog. Boże dla kapłanów pracujących w naszej parafii, dla wszystkich rodzin i osób samotnych z naszej parafii i tych którzy potrzebują daru modlitwy za przyczyną św. Faustyny.

18:00  + Joanna Niklas 13 rocz. śm. / od córki Blandyny z rodziną /  

18:00 + Zdzisław Kołodziejczyk / od córki Alicji z rodziną /

18:00  + Emil Klaja / od siostry Marii z rodziną /  

Wielki Piątek 10.04.2020 

18:00  Liturgia Krzyża  

Wielka Sobota 11.04.2020     

19:00  + Weronika i Bronisław Dyszczakowscy ++ Zofia i Julian Stetkiewicz 

19:00  + Andrzej Płoszczyca  / od syna Pawła /

19:00  + Jerzy Bibrzycki / od Marty i Władysława 1 greg. /    

19:00 + Tadeusz Bartula  / 1 greg. /

12.4.2020 Niedziela Wielkanocna 

8:00 + Julian Zięba 31 rocz. śm + żona Zofia     

8:00 + Emil Klaja / od siostry Krystyny z mężem Adamem i rodzin: Kasperek i Hess z Kęt /  

10:00  + Jerzy Bibrzycki / od szwagra Tadeusza z rodz. z Tarnowskich Gór 2 greg. /    

10:00  + Andrzej Płoszczyca  / od żony /

11:30 + Maria i Lubomir Chłopeccy + zięć Andrzej Sobecki      

11:30 + Tadeusz Bartula  / 2 greg. /

18:00 + Józefa (f) Babraj / od sąsiadów z ul. Więźniów Ośw. 39  /

Poniedziałek Wielkanocny 13.4.2020 

8:00 + Józefa (f) Babraj / od sąsiadów z ul. Więźniów Ośw. /                 

8:00 + Janusz Sporysz ++ z rodziny Czarnotów i Sporyszów   

10:00 + Jerzy Bibrzycki / od Anny Czamara z rodz. z Limanowej  3 greg.       

10:00  + Andrzej Płoszczyca / od syna Piotra i wnuka Xawiera /

11:30 + Stanisław Momot 19 rocz. śm 

11:30 + Tadeusz Bartula  / 3 greg. /

11:30 + Maria Oruba 8 rocz. śm 

18:00 + Teresa Majerczyk / od Krystyny i Henryka Twaróg /       

Wtorek 14.4.2020 

6:30 + Józefa (f) Babraj / od sąsiadów z Więźniów Ośw. 35 /                 

6:30 + Tadeusz Bartula  / 4 greg. /

18:00 + Andrzej Płoszczyca / od koleżanek i kolegów z oddziałów drogowego i magazynu       

18:00 + Jerzy Bibrzycki / od siostry z mężem 4 greg. /

18:00 + Waldemar Kazimieruk 3 rocz. śm

18:00 + Teresa Majerczyk / od Beaty i Grzegorza Pytel /       

Środa 15.04.2020 

6:30 + Aniela i Stanisław Pustelnik / od córki /                 

18:00 + Andrzej Płoszczyca / od kolegów z oddziałów wagonownia       

18:00 + Jerzy Bibrzycki / od syna Mariusza z rodziną 5 greg. /

18:00  + Tadeusz Bartula  / 5 greg. /

18:00 + Józefa (f) Babraj / od współpracowników synowej z sklepów firmowych „Tyran” /                      

Czwartek 16.04.2020 

6:30 + Józefa (f) Babraj / od koleżanek z Miejskiego Przedszkola nr 7 /                 

6:30 + Antoni i Anastazja Smętek 

18:00  + Andrzej Płoszczyca / od kolegów z Lokomotywowni

18:00 + Jerzy Bibrzycki / od syna Bartka z rodziną 6 greg. /

18:00  + Tadeusz Bartula  / 6 greg. /

18:00  + Michał Indyk 5 rocz. śm / od syna z rodziną /  

Piątek 17.04.2020 

6:30 + Józefa (f) Babraj / od sąsiadów z kl. 33 /                 

6:30 + Emil Klaja / od siostry Kazimiery Tekielak /

18:00  + Andrzej Płoszczyca / od rodziny Saternus

18:00 + Jerzy Bibrzycki / od żony 7 greg. /

18:00  + Tadeusz Bartula  / 7 greg. /

18:00  + Jerzy Rafałowski 2 rocz. śm / od żony, syna i córki z rodziną /

Wielka Sobota 18.04.2020 

6:30 + Józefa (f) Babraj / od Piotra z żoną /                 

6:30 + Teresa Majerczyk / od Marka Pytel /

18:00  Dziękczynna z okazji urodzin Weroniki prośbą o błog. Boże i dary Ducha Świętego 

18:00  + Andrzej Płoszczyca / od kolegów z taboru kolejowego we Włosienicy

18:00 + Jerzy Bibrzycki / od rodziny Momotów 8 greg. /

18:00  + Tadeusz Bartula  / 8 greg. /

19.4.2020 Niedziela Miłosierdzia Bożego  

8:00 + Tadeusz Kajfasz 13 rocz. śm      

8:00 + Teresa Majerczyk / od siostry Kazimiery /  

10:00  Dziękczynna z prośbą o błog Boże dla Piotra z okazji 60 urodzin 

10:00  + Jerzy Bibrzycki / od sąsiadów z klatki 25  9 greg. /    

11:30  Dziękczynna z okazji rocznicy ślubu Anny i Michała z prośbą o błog. Boże / od rodziców  / 

11:30  + Andrzej Płoszczyca  / od kolegów Józefa Piwowarczyka i Mariana Bogacza /

11:30 + Tadeusz Bartula  / 9 greg. /

18:00 + Józefa (f) Babraj / od brata Franciszka z żoną /