Odpust w Parafii Miłosierdzia Bożego – Oświęcim

W dzisiejszą niedzielę, 12 kwietnia 2015 roku, kiedy  w Kościele rozpoczynamy 71 Tydzień Miłosierdzia, w naszej parafii przeżywamy doroczną uroczystość odpustową ku czci Miłosierdzia Bożego.
Dzisiaj możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: trzeba być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Świętą i pomodlić się w intencjach Ojca świętego. Główna Msza św. odpustowa, zostanie odprawiona o godz. 11:30, a po niej wystawienie Najśw. Sakramentu i procesja Eucharystyczna. W naszej wspólnocie parafialnej serdecznie witamy Ks. Stanisława Łobodźca, Salezjanina z Inspektorii Wrocławskiej, który przed kilku laty głosił w naszej parafii rekolekcje a dzisiaj w Święto Miłosierdzia Bożego, głosi nam Słowo Boże.
Przypominamy wszystkim czcicielom Jezusa Miłosiernego, że po południu o godz. 15:00, w godzinie Miłosierdzia, zostanie odprawione Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, po którym będzie możliwość osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu, którą zakończymy niedzielnymi nieszporami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *