Nawiedzenie Obrazu Jezusa Miłosiernego oraz relikwii św. Jana Pawła II i św. Siostry Faustyny w Par. Miłosierdzia Bożego w Oświęcimiu na Zasolu

Zbliża się wielka chwila spotkania z Jezusem Miłosiernym w Obrazie Jezusa Miłosiernego oraz w relikwiach św. Jana Pawła II i św. Siostry Faustyny, które w peregrynacji diecezjalnej przybędą do nas 10 marca o godz. 17:00. Zachęcamy do włączenia się w wielką modlitwę naszej parafii o Miłosierdzie Boże dla nas i całego świata. Obraz i relikwie przybędą do naszej parafii z Kęt. Po powitaniu Obrazu w kościele będzie uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Ks. Bpa Tadeusza Rakoczego, a następnie rozpocznie się adoracja Obrazu Jezusa Miłosiernego oraz relikwii św. Siostry Faustyny i św. Jana Pawła II. Adorację w czwartek zakończy Msza św. o godz. 21:00, w intencji powołań kapłańskich i zakonnych, która będą sprawowali kapłani pochodzący z naszej parafii oraz ci którzy w niej pracowali.
W kościele będzie także wyłożona księga łask i czynów miłosierdzia. W ciągu tej szczególnej doby będziemy tam mogli wpisywać podziękowania, prośby i zobowiązania oraz osobiste akty zawierzenia Bożemu Miłosierdziu.
Piękną kontynuacją nawiedzenia parafii przez Obraz Jezusa Miłosiernego, będzie nawiedzenie rodzin przez Tryptyk z kopią obrazu Bożego Miłosierdzia, które w naszej parafii rozpocznie się w Niedzielę Bożego Miłosierdzia, 3 kwietnia 2016 roku. Zachęcamy gorąco do włączenia się w peregrynację Tryptyku z kopią obrazu Bożego Miłosierdzia. Czas nawiedzenia jest okazją do wspólnej modlitwy za siebie i za bliźnich, która dzięki Miłosierdziu Bożemu może przemienić nasze życie, może uświęcić siebie, uzdrowić nasze małżeństwa, rodziny, sąsiedztwo, środowiska pracy i odpoczynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *